Motivace ke cvičení od Adama

💪 Stáhnout si nový playlist

S písničkami roste síla a s nově staženými ještě víc. To už se pak jen těšíte na to až si ty písničky pustíte a zamákate.

💪 Pozvat kamaráda na cvičení

Ve více se to vždy lépe táhne, najdi kamarády, kteří dělají stejné věci jako ty a zlepšujte se společně. Každý z vás může umět něco jiného a navzájem si pomůžete.

💪 Napište si svoje cíle

Když vím čeho chci dokázat a stále si to připomínám, budu to chtít víc a víc a taky pro to víc udělám.

💪 Napiš si tréninkový plán

Zdá se ti, že víc mluvíš než cvičíš na tréninku. Potřeboval bys vědět jasněji co máš odcvičit? Sepiš si tréninkový plán, dáš tomu doma 30 min a trénink se to zlepší o 100%. Uděláš toho víc a za kratší čas.

💪 Piš si tréninkový deník

Nic nezahřeje lépe než dobře odvedená práce. Tak proč si tu práci nezapsat? Budeš se pak moct podívat jak jsi toho zvládl hodně. Budeš mít motivaci svůj denník naplnit těmi nejlepšími tréninky.

💪 Podívej se na YT videa o cvičení

Ve světě je spoustu skvělých tvůrců, kteří žijí v cvičením. Určitě se najde nějaké video, co tě inspirujte a nakopne.

💪 Natoč se na kameru

Když se natáčíš je to, jakoby se na tebe někdo díval. Chceš se předvést, podat nejlepší výkon. Navíc se pak můžeš zpětně podívat jak ti to šlo, jakou jsi měl techniku a co by šlo zlepšit.

💪 Kup si protejn

Tenhle bod je dobrý jen v případě, že už cvičíte déle. Vaše tělo má nastartovaný metabolizmus na cvičení. Jíte alespoň většinou hodně zdravě. A chcete zlepšit regeneraci a dát tělu více živin. Kupte si nějakou skvělou příchuť protejnu. Uvidíte, že se budete každý trénink, že si dáte do těla a pak vypijete zasloužený protejn.

💪 Zkus nový druh tréninku

Už ti jde hlava kolem z toho skákání? Jdi si zacvičit, zajdi na workout, nebo do posilky. Nebo naopak, zvedáš těžký váhy? Zkus nějaký movement. Nebo si dej souboj s kamarádem. Vždycky se naučíš něco nového a budeš se zlepšovat.

💪 Trénuj schopnosti a né estetiku

Né vždy jsou výsledky vidět hned. Svaly nerostou ze dne na den a pokud ještě jsou schované pod nejakým tím tukem, tak mít sexy břišáky a bicák s žílou může být oříšek. Pokud si ale stanovíš správné cíle ve smyslu konkrétních cviků, schopnosti, či určitého posunu. Cílů můžes dosáhnout mnohem lépe a i cesta k nim je více transparentní.


Nebo se přijď motivovat k nám přímo do parkourového kroužku.
Komentáře
  • Kategorie