Doplňky stravy pro děti

dozvěděli jsme se zajímavé informace o doplňcích stravy pro děti. Koukali jsme na různé vitamíny a další produkty, které bychom mohli dětem doporučit a dovedlo nás to nakonec na produkty od Ramissio.

Produkty od Ramissio

Před tím, jsme našli také kvalitní produkty, ale většina je uměle nebo chemicky zpracovaná… Ale produkt Ramissio GOJI je 100% organická šťáva z ovoce GOJI, obsahuje spousty vitamínů a antioxidantů…
Více o GOJI zde

Sám jsem GOJI zkoušel a byl jsem na Ramissio akademii

kde doporučoval Ramissio i jeden Doktor. Myslím, že spousta rodičů dětem už kupuje nějaké vitamíny nebo doplňky. ale tohle mi přijde jako dobrá alternativa, třeba místo Marťánků někdy zkusit Ramissio může být fajn. Bude to trochu dražší, ale zato kvalitnější.

Pokud by Vás bylo dost, je tu možnost, že bychom mohli produkty pro Vás sehnat levněji, než je uvedeno na stránkách Ramissia.

Pokud byste chtěli Ramissio vyzkoušet

dejte nám prosím vědět zde. Sami jsme v doplňcích stravy tápali hodně dlouho, než jsme našli něco, co bychom mohli doporučovat. Pokud byste chtěli zjistit více mohu Vás spojit se známou, která tomu rozumí víc a vše by Vám lépe vysvětlila. Stačí napsat zde

Komentáře